Občni zbor gasilske mladine PGD Ljutomer

PGD Ljutomer/ marec 25, 2019/ Aktualno, Mladina

V petek, 22.3.2019 smo se mladi gasilci PGD Ljutomer in mentorji zbrali na Občnem zboru mladine. Spomnili smo se našega dela in dosežkov v letu 2018 ter si zastavili cilje za leto 2019. Podelili smo priznanja za posebne dosežke v preteklem letu, novim članom pa tudi svečane izjave ter jih tako tudi uradno sprejeli medse. Nagovoril nas je poveljnik PGD Ljutomer tov. Dušan Hunjadi, ki nam je povedal kaj so veliki gasilci delali v preteklem letu ter nas pohvalil za naše delo. Z veseljem pa smo prisluhnili tudi poveljniku Gasilske zveze Ljutomer tov. Andreju Trstenjaku, ki nam je povedal, da se velikost gasilskega društva meri s številom mladih in še rekel, da se za prihodnost Lotmerških gasilcev ni bati. Čestital nam je za pretekle uspehe ter nam zaželel uspešno delo tudi naprej. Članice PGD Ljutomer so poskrbele za našo pogostitev. Spekle so nam hobotnice iz hrenovk in krompirček. Sledila je še zabava z Aleksandro Grnjak in Rozalijo Ivanuša.

Mentorica Mateja Hunjadi