V našem društvu ima delo z mladino že zelo dolgo in uspešno tradicijo. Generacije bivših pionirjev, pionirk, mladincev in mladink so odrastle in nekateri od njih danes tvorijo tudi operativno jedro našega društva, ki priskoči na pomoč ob vsakršni nesreči, ki zahteva gasilsko intervencijo. Tudi sedaj naše društvo aktivno uči in vzgaja pionirke in pionirje ter mladinke in mladince, ki vam bodo pomagali v prihodnosti.
Mentorsko ekipo sestavljajo vodja mladine PGD Ljutomer Mateja Hunjadi, z mentorji Rozalija Ivanuša, Aljaž Polanič, Sara Polanič, Aleksandra Grnjak in Tadeja Filipič.

Mladina in mentorji na gasilskem kvizu v Križevcih

"Ponosni, ...

… s pogledom v prihodnost” je slogan našega društva. Ponosni na ime, skrbni za prihodnost. Brez mladine pa prihodnosti ni.

V šolskem letu 2022/23 bodo vaje potekale za skupino:

– pionirji/pionirke (6 do 11 let) ob sobotah od 10.00 do 11.30

– mladinci (11 do 15 let) ob četrtkih od 16.00 do 17.30

Zato vljudno vabljeni, da se nam pridružite!

Vaje gasilske mladine

Utrinki z vaj gasilska mladine Vaje v novem šolskem letu že potekajo. Tako smo Stričeku, ki je pr

Dan odprtih vrat za mlade

Pred našim Gasilskim domom je bilo danes dopoldan prav živahno. Ob 10. uri, ko se ob sobotah obič